Publikováno: 06.10.2015 12:28

Dlužíte státu na sociálním pojištění? A hrozí vám soud?

Pokud jako podnikatel nehradíte povinné měsíční odvody za sociální pojištění a vznikl vám tak nepříjemný dluh vůči státu, který nejste schopni uhradit, můžete se dostat do pořádného průšvihu. Rozhodně navštivte příslušný úřad a pokuste se situaci řešit. V opačném případě může totiž celá situace vyústit až v nepříjemné soudní řízení. Takže počítejte s dalším nárůstem vašeho dluhu. A to nejen o výdaje spojené se soudním řízením.


Nechali jste zajít dluh na sociálním pojištění příliš daleko? Jednejte rychle!

Pokud se nacházíte v této situaci, doporučujeme uhradit celou výši částky, kterou dlužíte. A to co nejrychleji, hrozí vám totiž daňová exekuce! V tomto případě se nabízí řešení financování v podobě nebankovní půjčky, protože jste nejspíš v situaci, kdy máte zápis v registr, tudíž vás banka na 99 % odmítne. Vyberte si tedy spolehlivou společnost, která vám poskytne půjčku oproti vašemu movitému majetku. Nemusíte mít strach, o svůj majetek nepřijdete, naopak ho můžete nadále používat.


Nebankovní půjčka pro podnikatele má oproti té klasické spoustu výhod, mezi které patří zejména:


  • RYCHLOST A JASNÉ PODMÍNKY!
    • Krátkodobá nebankovní půjčka = spolehlivé a rychlé peníze. Pokud klient spolupracuje, od podpisu lze mít finance na účtě i za pouhých 48 hodin.
  • PŮJČKA BEZ NAHLÍŽENÍ DO REGISTRŮ!
    • Banka při schvalování klasické bankovní půjčky nahlíží do nejrůznějších registrů a v případě, že vidí např. dluh vůči státu, téměř na 100 % vám úvěr neschválí. Tohle však pro nebankovní půjčky neplatí, historii vašeho podnikání nikdo nezkoumá, takže záznam v registru není překážkou!
  • FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ NA MÍRU!
    • Například společnost NOVA leasing nabízející nebankovní úvěr se snaží maximálně vcítit do vašich potřeb a na základě nich pak vytvořit to nelepší řešení pro financování vašeho podnikání.


A to samozřejmě není všechno. Pokud se tedy nacházíte v akutní zadluženosti vůči státu, rozhodně volte právě toto řešení, které jednoduše zachrání vaše podnikání i vás. Je nutné si uvědomit, kde se nachází příčina vaší situace. Položte si otázku „Jaká je příčina toho, že se mé podnikání dostalo do exekuce?" a podlé své odpovědi jednejte. Nejspíš bude důležité, abyste své podnikání ozdravili z dlouhodobějšího hlediska. Mějte tedy zajištěné určité finanční rezervy, které vám zajistí, že se do podobné situace už vícekrát nedostanete.

Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními

Mohlo by vás také zajímat

Post 3

Problémy jsou v podnikání na denním pořádku, ale vítězí ten, kdo je správně vyřeší

Problémy tu jsou od toho, aby se řešily. A v zásadě každý problém ř...

Zobrazit více

Post 1

Bankovní úvěr jako jediné řešení financování? To už dávno neplatí.

„Financování firmy znamená dnes nejen poskytnutí peněz, ale díky vý...

Zobrazit více

Rackmultipart20151021 25695 mafhfj

5 faktorů, které mohou vážně ohrozit existenci vaší firmy

Existuje mnoho věcí, které mohou negativně ovlivnit vývoj firmy. Ná...

Zobrazit více